RENAULT CAPTUR

6,785 רשומים בישראל

שנות ייצור 2013–2026 · רכב פרטי ומסחרי

כמה מהם עדיין על הכביש

שיעור הרכבים שעדיין רשומים, לפי שנת ייצור
שנה נרשמו פעילים היום שיעור
2025 911 910 99.9%
2024 290 290 100.0%
2023 224 222 99.1%
2022 652 637 97.7%
2021 708 691 97.6%
2019 427 395 92.5%
2018 519 479 92.3%
2017 699 620 88.7%
2016 1,063 919 86.5%
2015 924 774 83.8%
2014 846 670 79.2%
2013 237 163 68.8%

״נרשמו״ הוא כמה רכבים מהדגם והשנה האלה היו רשומים בישראל, לפי המרשם הפעיל ומרשם הביטולים יחד. רכב שרק הוחלפה לו לוחית הרישוי אינו נספר כמי שירד מהכביש — הוא מזוהה לפי מספר השלדה ומוחרג.

המרשם לא מפרסם סיבת ביטול. רכב שירד ממנו עשוי להיות מפורק, מיוצא או שהוכרז אובדן גמור, ואיננו יודעים להבחין ביניהם. זו ספירה של ירידה מהמרשם ולא מדד אמינות, ושנה עם פחות מ-50 רכבים פעילים אינה מוצגת כאן כלל.

כמה עלו לכביש בכל שנה

7,728 רכבים מהדגם הזה עלו לכביש מ-2013 ואילך, בשיא של 1,104 ב-2016.

מספר הרכבים מהדגם שעלו לכביש בכל שנה
שנה עלו לכביש חלק מהתקופה
2026 9 0.1%
2025 914 11.8%
2024 288 3.7%
2023 226 2.9%
2022 657 8.5%
2021 715 9.3%
2020 10 0.1%
2019 439 5.7%
2018 523 6.8%
2017 715 9.3%
2016 1,104 14.3%
2015 969 12.5%
2014 898 11.6%
2013 261 3.4%

מתוך הפרסום החודשי של משרד התחבורה על כלי רכב חדשים העולים לכביש. הקובץ מתחיל ב-2010, ולכן דגם שנמכר לפני כן מוצג כאן רק מהשנה הזו ואילך — זה אינו סך המכירות שלו אי פעם. השנה האחרונה בטבלה עשויה להיות חלקית.

זו ספירה של רישומים חדשים, ולא של מי שעדיין נוסע. ההפרש בינה לבין הטבלה שלמעלה הוא הרכבים שירדו מהמרשם מאז.

פיזור שנות ייצור

סוגי דלק

בנזין
6,298
דיזל
486
גפמ"
1

מפרט 2026 · EVOLUTION

מרכב
הצ'בק
הספק
158 כ״ס
נפח מנוע
1,332 סמ״ק
טכנולוגיית הנעה
הנעה רגילה
תיבת הילוכים
אוטומטי
הנעה
4X2
דלתות
5
מושבים
5
משקל כולל
1,830 ק״ג
ציון בטיחות
2.5 נקודות
רמת אבזור בטיחותי
2
קבוצת זיהום
13
מדד ירוק
215
פליטת CO₂
134 גרם/ק״מ
כושר גרירה
1,200 ק״ג עם בלמים (685 ק״ג ללא בלמים)
מחיר מחירון 2026
₪151,990 (עודכן 17/10/2026)
שווי שימוש חודשי
₪3,769 כמה זה יוריד לכם מהנטו? מחשבון שווי שימוש

שווי השימוש מחושב על ידינו: מחיר המחירון כפול 2.48% , לפי שיעורי 2026. הסכום הוא לדגם ולשנה שלמעלה — לרכב מסוים, חפשו אותו לפי מספר רישוי. אינו תחליף לחישוב רשמי.

מערכות בטיחות

המפרט והמחיר מתייחסים לשנת 2026, השנה האחרונה שפורסמה עבור הדגם. שנים אחרות ורמות גימור אחרות עשויות להיות שונות.

קודי דגם במאגר

המאגר מנפיק קוד נפרד לכל גרסת מנוע ורמת גימור, ולכן CAPTUR מופיע תחת 57 קודים. אינם דורות — טווחי השנים שלהם חופפים. פיזור שנות הייצור למעלה הוא מה שמראה את ההבדל בין דור לדור.

קוד דגם היצרן שנים כמות
194 RJB00 2024–2025 650
54 2RAU1D 2015–2017 614
18 2R401E 2013–2015 429
196 RJB00 2024–2026 378
17 2R401E 2013–2015 363
53 2RAU1D 2015–2017 337
57 2RAU1D 2015–2017 329
63 2RAJ1D 2016–2017 284
19 2R401E 2013–2015 279
92 2RAU1D 2017 252
164 RJB00 2022–2023 219
126 2R031A 2018–2019 209
127 2R031A 2018–2019 199
152 RJB00 2020–2021 191
162 RJB00 2021–2022 169
189 RJB00 2023–2024 169
125 2R031A 2018–2019 168
128 2R011A 2018–2019 162
159 RJB00 2021–2022 151
163 RJB00 2021–2022 137
158 RJB00 2021–2022 117
149 RJB00 2020–2021 100
155 RJB00 2021 99
186 RJB00 2023–2024 79
156 RJB00 2021 73
23 2R5A1H 2013–2014 65
89 2RAU1D 2017 63
16 2R401E 2013–2015 60
167 RJB00 2022–2023 59
174 RJB00 2022–2023 58
168 RJB00 2022–2023 51
15 2R401E 2008–2014 40
153 RJB00 2020–2021 40
117 2R031A 2017–2018 36
123 2R0515 2018–2019 27
118 2R031A 2018 26
124 2R011A 2018–2019 26
192 RJB00 2023–2024 20
22 2R5A1H 2013–2014 19
37 2R401E 2015 13
39 2R401E 2015 13
112 2R011A 2018 11
116 2R031A 2017–2018 9
38 2R401E 2015 5
36 2R401E 2015 4
95 2RAU1D 2017 4
154 RJB00 2021 4
34 2R401E 2015 3
35 2R401E 2015 3
106 2R011A 2017–2018 2
97 2R031A 2017 1
98 2R031A 2017 1
119 2R0515 2018 1
134 2R031A 2018 1
144 R8700 2019 1
148 RJB00 2020 1
165 RJB00 2022 1

דגמים נוספים של RENAULT